Drodzy Klubowicze,
w lipcu i sierpniu KIME proponuje następujący grafik zajęć:
- pn+śr 17:00 trening dla wszystkich dzieci z dotychczasowych grup (pon+śr 16:30 wt+czw 17:00),
- pn+śr 18:00 trening łączony dla kolorowych pasów karate i starszych zawodników z dotychczasowych grup (pon+śr 17:30 oraz wt+czw 18:00 samoobrona krav maga).

Prosimy o wysłanie maila pod adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z deklaracją udziału w treningach wskazując tygodnie na zasadzie:
1-2-3-4-5 tydzień lipca (proszę o doprecyzowanie, gdyż 1 lipca wypada we czwartek)
1-2-3-4-5 tydzień sierpnia (proszę o doprecyzowanie, gdyż 1 sierpnia wypada w niedzielę)

Dziękujemy.

Uwaga! Od sierpnia zapraszamy na boks: wtorki, czwartki godz. 19:00!