Krav Maga to izraelski system samoobrony i walki wręcz. Jest prosty i maksymalnie skuteczny.

Ćwiczysz elementy techniczne oparte o naturalne odruchy obronne człowieka. Popraw sprawność i poczucie bezpieczeństwa. Stosujemy wysoką zmienność metod treningowych, jak i samego środowiska i warunków odbywania treningu, dzięki czemu nie dasz się zaskoczyć w żadnej sytuacji. Zajęcia Krav Magai w naszej Szkole Walk prowadzone są według jednego z najlepszych systemów szkoleniowych na świecie – Amnom Maor Krav Maga Selfdefense System. Celem jest nauczenie jak się bronić w najkrótszym możliwym czasie. Bezcelowe jest doszukiwanie się tutaj technik sportowych, czy widowiskowych. Obrona i atak opiera się o najprostsze i najbardziej efektywne ruchy, których jedynym celem jest jak najszybsze wyeliminowanie zagrożenia. Techniki opracowano na potrzeby jednostek specjalnych, dozwolone jest wszystko, co jest skuteczne. My, oprócz technik Krav Magi, nauczymy Cię, jak bezpiecznie z nich korzystać.