Trening Indywidualny to coś więcej niż trening personalny. Instruktor jest skoncentrowany w 100% na Tobie.

Trening indywidualny = wysoka skuteczność i szybka sprawność

Obecność trenera nie ogranicza się do mówienia, co masz robić, tylko robi to z Tobą. Oprócz bezpośrednich efektów związanych z poprawą kondycji i wytrzymałości otrzymujesz unikatową wiedzę na temat sztuki walki od eksperta z tej dziedziny. Naszym celem jest, byś czuł się lepiej, zarówno od strony fizycznej, jak i mentalnej. Dzięki treningom indywidualnym wzrośnie Twoja samoocena i pewność siebie, umiejętności radzenia sobie w stresie oraz podejmowania decyzji pod presją.

Zakres, intensywność, tematyka oraz cel szkolenia omawiane są indywidualnie z każdym klientem.

Zajęcia indywidualne to:

- czas i uwaga instruktora poświęcona tylko danej osobie,

- indywidualne podejście do nauczania,

- program dostosowany do potrzeb danej osoby,

- szybsze tempo przyswajania technik,

- dogodne dni i godziny spotkań treningowych.

Treningi prowadzą instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem i uprawnieniami państwowymi.

Wszelkich informacji na temat powyższych zajęć udzielimy Państwu na wcześniejszym niezobowiązującym spotkaniu, na którym wspólnie uzgodnimy program treningów, jak również ich intensywność i terminy.