Jeśli ćwiczyć karate, to właśnie u niego. Wieloletni trener kadry narodowej w karate. Wytrenował wielu Mistrzów Polski, Europy oraz świata.

Trener Mistrzów Polski, Europy i świata

Posiadacz państwowych uprawnień trenerskich "Trener Klasy Mistrzowskiej".  Szkoleniowiec kadry narodowej w karate. Wykładowca uczelni wyższych.
Od 1989 roku jest trenerem, wykładowcą i organizatorem życia sportowego w Polsce i na świecie.

Przeszkolił tysiące dzieci, młodzieży i dorosłych oraz wytrenował Mistrzów Polski, Europy oraz świata. Ma na koncie ponad 100 wyszkolonych zawodników z czarnymi pasami. Wielu z jego uczniów prowadzi obecnie swoje własne kluby karate i dalej się rozwija.

Wielokrotnie odznaczany za zasługi dla rozwoju polskiego sportu. Zasiada w Zarządach i Radach kilku organizacji sportowych w Polsce i na świecie.

Posiada mistrzowski stopień 8 dan w karate. Jest opiekunem merytorycznym naszego klubu oraz nauczycielem naszych trenerów i instruktorów.

Jeśli trenować karate, to właśnie u niego.

Jeśli chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej o postaci naszego głównego trenera, to zajrzyj na Jego osobistą stronę internetową: