Polish Belarusian Chinese (Traditional) English French German Italian Latvian Norwegian Romanian Russian Spanish Swedish Turkish
  • KARATE

    Wracamy do korzeni wszelkich sztuk walki.

  • SZTUKI WALKI DZIECI

    Równomierny rozwój motoryczny i koordynacyjny.

  • KRAV MAGA

    Samoobrona przez strategiczne myślenie i przewidywanie.

Poniedziałek
Sala 1
Poniedziałek
Sala 2
Wtorek
Sala 1
Wtorek
Sala 2
Środa
Sala 1
Środa
Sala 2
Czwartek
Sala 1
Czwartek
Sala 2
Piątek
Sala 1
Piątek
Sala 2
Sobota
Sala 1
Sobota
Sala 2
Rodzinne soboty
11.30
13.00
Różne tematy
Różni trenerzy
Wolna mata
11.30
13.00
Sztuki walk KIDS
16.30
17.15
4-6 lat
Rezerwacja
16.30
18.00
Sztuki walk KIDS
16.30
17.15
4-6 lat
Rezerwacja
16.30
18.00
Judo & English
16.45
17.30
Karate Rodzice
17.00
18.15
Karate Rodzice
17.00
18.15
Karate Kadets + Juniors
17.15
18.15
Sztuki walk KIDS
17.15
18.00
4-6 lat
Karate Kadets + Juniors
17.15
18.15
Sztuki walk KIDS
17.15
18.00
4-6 lat
Judo
17.30
18.30
MMA
18.00
19.00
MMA
18.00
19.00
Street workout
18.00
19.00
Karate Masters
18.15
19.30
Street workout
18.15
19.15
Karate Masters
18.15
19.30
Street workout
18.15
19.15
Krav Maga Samoobrona
18.30
19.30
Krav Maga Samoobrona
18.30
19.30
Grappling
18.30
19.30
Boks
19.00
20.00
Boks
19.00
20.00
Real Wing Tsun Kung Fu
19.30
21.00
Real Wing Tsun Kung Fu
19.30
21.00
Boks
19.30
20.30
Ju-Jitsu
20.00
22.00
Samoobrona dla kobiet
20.00
21.00
Ju-Jitsu
20.00
22.00

Poniedziałek
Sala 1

  • Sztuki walk KIDS
    16.30 - 17.15
  • Karate Kadets + Juniors
    17.15 - 18.15
  • Karate Masters
    18.15 - 19.30
  • Real Wing Tsun Kung Fu
    19.30 - 21.00

Poniedziałek
Sala 2

  • Karate Rodzice
    17.00 - 18.15
  • Street workout
    18.15 - 19.15
  • Ju-Jitsu
    20.00 - 22.00

Wtorek
Sala 1

  • Sztuki walk KIDS
    17.15 - 18.00
  • Krav Maga Samoobrona
    18.30 - 19.30

Wtorek
Sala 2

  • Rezerwacja
    16.30 - 18.00
  • MMA
    18.00 - 19.00
  • Boks
    19.00 - 20.00

Środa
Sala 1

  • Sztuki walk KIDS
    16.30 - 17.15
  • Karate Kadets + Juniors
    17.15 - 18.15
  • Karate Masters
    18.15 - 19.30
  • Samoobrona dla kobiet
    20.00 - 21.00

Środa
Sala 2

  • Karate Rodzice
    17.00 - 18.15
  • Street workout
    18.15 - 19.15

Czwartek
Sala 1

  • Sztuki walk KIDS
    17.15 - 18.00
  • Krav Maga Samoobrona
    18.30 - 19.30
  • Real Wing Tsun Kung Fu
    19.30 - 21.00

Czwartek
Sala 2

  • Rezerwacja
    16.30 - 18.00
  • MMA
    18.00 - 19.00
  • Boks
    19.00 - 20.00
  • Ju-Jitsu
    20.00 - 22.00

Piątek
Sala 1

  • Street workout
    18.00 - 19.00
  • Boks
    19.30 - 20.30

Piątek
Sala 2

  • Judo & English
    16.45 - 17.30
  • Judo
    17.30 - 18.30
  • Grappling
    18.30 - 19.30

Sobota
Sala 1

  • Rodzinne soboty
    11.30 - 13.00

Sobota
Sala 2

  • Wolna mata
    11.30 - 13.00
Poniedziałek
Sala 1
Poniedziałek
Sala 2
Wtorek
Sala 1
Wtorek
Sala 2
Środa
Sala 1
Środa
Sala 2
Czwartek
Sala 1
Czwartek
Sala 2
Piątek
Sala 1
Piątek
Sala 2
Sobota
Sala 1
Sobota
Sala 2
Rodzinne soboty
11.30
13.00
Różne tematy
Różni trenerzy
Wolna mata
11.30
13.00
Rezerwacja
16.30
18.00
Rezerwacja
16.30
18.00
Karate Rodzice
17.00
18.15
Karate Rodzice
17.00
18.15
Karate Kadets + Juniors
17.15
18.15
Karate Kadets + Juniors
17.15
18.15
Judo
17.30
18.30
MMA
18.00
19.00
MMA
18.00
19.00
Street workout
18.00
19.00
Karate Masters
18.15
19.30
Street workout
18.15
19.15
Karate Masters
18.15
19.30
Street workout
18.15
19.15
Krav Maga Samoobrona
18.30
19.30
Krav Maga Samoobrona
18.30
19.30
Grappling
18.30
19.30
Boks
19.00
20.00
Boks
19.00
20.00
Real Wing Tsun Kung Fu
19.30
21.00
Real Wing Tsun Kung Fu
19.30
21.00
Boks
19.30
20.30
Ju-Jitsu
20.00
22.00
Samoobrona dla kobiet
20.00
21.00
Ju-Jitsu
20.00
22.00

Poniedziałek
Sala 1

  • Karate Kadets + Juniors
    17.15 - 18.15
  • Karate Masters
    18.15 - 19.30
  • Real Wing Tsun Kung Fu
    19.30 - 21.00

Poniedziałek
Sala 2

  • Karate Rodzice
    17.00 - 18.15
  • Street workout
    18.15 - 19.15
  • Ju-Jitsu
    20.00 - 22.00

Wtorek
Sala 1

  • Krav Maga Samoobrona
    18.30 - 19.30

Wtorek
Sala 2

  • Rezerwacja
    16.30 - 18.00
  • MMA
    18.00 - 19.00
  • Boks
    19.00 - 20.00

Środa
Sala 1

  • Karate Kadets + Juniors
    17.15 - 18.15
  • Karate Masters
    18.15 - 19.30
  • Samoobrona dla kobiet
    20.00 - 21.00

Środa
Sala 2

  • Karate Rodzice
    17.00 - 18.15
  • Street workout
    18.15 - 19.15

Czwartek
Sala 1

  • Krav Maga Samoobrona
    18.30 - 19.30
  • Real Wing Tsun Kung Fu
    19.30 - 21.00

Czwartek
Sala 2

  • Rezerwacja
    16.30 - 18.00
  • MMA
    18.00 - 19.00
  • Boks
    19.00 - 20.00
  • Ju-Jitsu
    20.00 - 22.00

Piątek
Sala 1

  • Street workout
    18.00 - 19.00
  • Boks
    19.30 - 20.30

Piątek
Sala 2

  • Judo
    17.30 - 18.30
  • Grappling
    18.30 - 19.30

Sobota
Sala 1

  • Rodzinne soboty
    11.30 - 13.00

Sobota
Sala 2

  • Wolna mata
    11.30 - 13.00
Poniedziałek
Sala 1
Poniedziałek
Sala 2
Wtorek
Sala 1
Wtorek
Sala 2
Środa
Sala 1
Środa
Sala 2
Czwartek
Sala 1
Czwartek
Sala 2
Piątek
Sala 1
Piątek
Sala 2
Sobota
Sala 1
Sobota
Sala 2
Rodzinne soboty
11.30
13.00
Różne tematy
Różni trenerzy
Wolna mata
11.30
13.00
Rezerwacja
16.30
18.00
Rezerwacja
16.30
18.00
Karate Kadets + Juniors
17.15
18.15
Karate Kadets + Juniors
17.15
18.15
Judo
17.30
18.30
MMA
18.00
19.00
MMA
18.00
19.00
Street workout
18.00
19.00
Karate Masters
18.15
19.30
Street workout
18.15
19.15
Karate Masters
18.15
19.30
Street workout
18.15
19.15
Krav Maga Samoobrona
18.30
19.30
Krav Maga Samoobrona
18.30
19.30
Grappling
18.30
19.30
Boks
19.00
20.00
Boks
19.00
20.00
Real Wing Tsun Kung Fu
19.30
21.00
Real Wing Tsun Kung Fu
19.30
21.00
Boks
19.30
20.30
Ju-Jitsu
20.00
22.00
Ju-Jitsu
20.00
22.00

Poniedziałek
Sala 1

  • Karate Kadets + Juniors
    17.15 - 18.15
  • Karate Masters
    18.15 - 19.30
  • Real Wing Tsun Kung Fu
    19.30 - 21.00

Poniedziałek
Sala 2

  • Street workout
    18.15 - 19.15
  • Ju-Jitsu
    20.00 - 22.00

Wtorek
Sala 1

  • Krav Maga Samoobrona
    18.30 - 19.30

Wtorek
Sala 2

  • Rezerwacja
    16.30 - 18.00
  • MMA
    18.00 - 19.00
  • Boks
    19.00 - 20.00

Środa
Sala 1

  • Karate Kadets + Juniors
    17.15 - 18.15
  • Karate Masters
    18.15 - 19.30

Środa
Sala 2

  • Street workout
    18.15 - 19.15

Czwartek
Sala 1

  • Krav Maga Samoobrona
    18.30 - 19.30
  • Real Wing Tsun Kung Fu
    19.30 - 21.00

Czwartek
Sala 2

  • Rezerwacja
    16.30 - 18.00
  • MMA
    18.00 - 19.00
  • Boks
    19.00 - 20.00
  • Ju-Jitsu
    20.00 - 22.00

Piątek
Sala 1

  • Street workout
    18.00 - 19.00
  • Boks
    19.30 - 20.30

Piątek
Sala 2

  • Judo
    17.30 - 18.30
  • Grappling
    18.30 - 19.30

Sobota
Sala 1

  • Rodzinne soboty
    11.30 - 13.00

Sobota
Sala 2

  • Wolna mata
    11.30 - 13.00
Poniedziałek
Sala 1
Poniedziałek
Sala 2
Wtorek
Sala 1
Wtorek
Sala 2
Środa
Sala 1
Środa
Sala 2
Czwartek
Sala 1
Czwartek
Sala 2
Piątek
Sala 1
Piątek
Sala 2
Sobota
Sala 1
Sobota
Sala 2
Rodzinne soboty
11.30
13.00
Różne tematy
Różni trenerzy
Wolna mata
11.30
13.00
Sztuki walk KIDS
16.30
17.15
4-6 lat
Rezerwacja
16.30
18.00
Sztuki walk KIDS
16.30
17.15
4-6 lat
Rezerwacja
16.30
18.00
Judo & English
16.45
17.30
Sztuki walk KIDS
17.15
18.00
4-6 lat
Sztuki walk KIDS
17.15
18.00
4-6 lat
Judo
17.30
18.30
Karate Masters
18.15
19.30
Karate Masters
18.15
19.30

Poniedziałek
Sala 1

  • Sztuki walk KIDS
    16.30 - 17.15
  • Karate Masters
    18.15 - 19.30

Wtorek
Sala 1

  • Sztuki walk KIDS
    17.15 - 18.00

Wtorek
Sala 2

  • Rezerwacja
    16.30 - 18.00

Środa
Sala 1

  • Sztuki walk KIDS
    16.30 - 17.15
  • Karate Masters
    18.15 - 19.30

Czwartek
Sala 1

  • Sztuki walk KIDS
    17.15 - 18.00

Czwartek
Sala 2

  • Rezerwacja
    16.30 - 18.00

Piątek
Sala 2

  • Judo & English
    16.45 - 17.30
  • Judo
    17.30 - 18.30

Sobota
Sala 1

  • Rodzinne soboty
    11.30 - 13.00

Sobota
Sala 2

  • Wolna mata
    11.30 - 13.00

 

Partnerzy