Zapraszamy na 2. seminarium doskonalące umiejętności mistrzowskie poprzez głębokie rozumienie kata. Trening zaawansowanego bunkai dla osób studiujących aspekty skutecznej samoobrony oraz strategię i taktykę walki. Szkolenie przeznaczone jest tylko dla czarnych pasów oraz kandydatów na 1 dan powyżej 18 roku życia.

Głównym prowadzącym jest Sensei Robert Sworek 8 dan, wychowawca wielu obecnych polskich mistrzów.
Ilość miejsc jest ograniczona do liczby 18 osób.
Pierwszeństwo udziału mają osoby, które były obecne na 1. seminarium w dniu 24. października.
Osoby zainteresowane zgłaszają chęć udziału. Otrzymają wtedy od nas nr rachunku bankowego do wpłaty za udział.
Rezerwacją jest opłacenie własnego uczestnictwa z podaniem imienia, nazwiska, wieku i stopnia karate oraz numeru telefonu kontaktowego.

PROGRAM 21 XI Sobota

11:00-14:00 sesja 1.
15:00-17:00 sesja 2.
17:00 - dla chętnych rozmowa z senseiem w biurze klubu.

Te spotkania po treningach często trwają jeszcze długie godziny. Nie martw się, poczęstujemy Cię kawą lub herbatą i ciastkami.