Polish Belarusian Chinese (Traditional) English French German Italian Latvian Norwegian Romanian Russian Spanish Swedish Turkish
  • KARATE

    Wracamy do korzeni wszelkich sztuk walki.

  • SZTUKI WALKI DZIECI

    Równomierny rozwój motoryczny i koordynacyjny.

  • KRAV MAGA

    Samoobrona przez strategiczne myślenie i przewidywanie.

W ostatnią sobotę, 24. października w naszej Szkole Walk odbyło się wielce interesujące szkolenie dla czarnych pasów karate. Seminarium poprowadził jeden z pierwszych polskich trenerów – Sensei Robert Sworek 8 Dan z Poznania.
Seminarium to było bardzo elitarne, zaplanowane na maksymalnie 18 osób, posiadaczy stopni mistrzowskich. Szkolenie było pogłębioną analizą techniczną kata karate Shotokan, która skutkowała wieloaspektowym treningiem techniki oraz treningiem kumite z uwzględnieniem strategii i taktyki walki. W treningu zaawansowanym Kumite i Kata przenikają się wzajemnie. Jest to związane z korzeniami powstawania różnych Kata, ich rolą i celem, dla którego zostały stworzone. Kata to książka karate, w której są zapisane sposoby obrony w najbardziej prawdopodobnych sytuacjach ataku. Pogłębiona interpretacja ruchów technicznych w Kata daje szerokie zrozumienie kontekstu walki, tak historycznego, jak i współczesnego zastosowania tych technik w samoobronie. Całe semianarium odbyło się w atmosferze warsztatów, gdzie każdy miał możliwość poćwiczenia z każdym, a uczestnicy szkolenia posiadali stopnie od 1. Dan do 7 Dan. Każdy mógł zadać własne pytania, podzielić się własnymi poglądami, a przede wszystkim poznać wizję treningową Senseia Sworka, ojca wielu polskich i zagranicznych karateków, mistrzów kontynentu i medalistów mistrzostw świata. Każdy wywiózł z Warszawy solidną dawkę wiedzy.
Ciepłe słowa, które docierają do nas od samych uczestników szkolenia, skłaniają nas do zapowiedzi następnych spotkań szkoleniowych z naszym Nauczycielem.
Kolejne daty szkoleń, to. 21. listopada i 19. grudnia.
Już dzisiaj zainteresuj się rezerwacją miejsca na elitarnym szkoleniu, którego nikt w Polsce nie jest w stanie Ci dać w tak przystępny i prosty sposób.
Obejrzyj galerię zdjęć i napisz do nas, a my odpowiemy Ci, w jaki sposób możesz zarezerwować miejsce.

 

newsletter

Aktualności

Zapraszamy na zajęcia

No upcoming events

strefa użytkownika

Zaloguj

Zaloguj

Login *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

 

Partnerzy