Polish Belarusian Chinese (Traditional) English French German Italian Latvian Norwegian Romanian Russian Spanish Swedish Turkish
  • KARATE

    Wracamy do korzeni wszelkich sztuk walki.

  • SZTUKI WALKI DZIECI

    Równomierny rozwój motoryczny i koordynacyjny.

  • KRAV MAGA

    Samoobrona przez strategiczne myślenie i przewidywanie.

29 września 2020 odbył się kolejny Walny Zjazd Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Oprócz spraw bieżących, takich jak zatwierdzanie rocznych sprawozdań, głosowania nad propozycjami zmian statutowych oraz innymi uchwałami, odbyło się wręczenie okolicznościowych medali PKOl. W gronie wyróżnionych osób znalazł się nasz szef wyszkolenia Dariusz Bajkowski. Serdecznie gratulujemy!

 

 

newsletter

Aktualności

Zapraszamy na zajęcia

No upcoming events

strefa użytkownika

Zaloguj

Zaloguj

Login *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

 

Partnerzy