Jak co roku, Szkoła Walk uczestniczyła w obozie wakacyjnym ze sztukami walki.

Jastrzębia Góra przywitała nas w lipcu piękną pogodą, dzięki czemu większość naszych zajęć mogliśmy przeprowadzać na świeżym powietrzu.

W te wakacje obóz obfitował w wiele niespodzianek sportowych. Oprócz programu rekreacyjnego i wycieczkowego, odbyliśmy zajęcia sportowe z karate oraz samoobrony.

Gościem specjalnym obozu był Szef Wyszkolenia Federacji Karate Tradycyjnego i Kickboxingu z Grodna, Shihan Nazim Nasirov 7 Dan, który przeprowadził wyjątkowe zajęcia super skutecznej samoobrony.

Więcej informacji oraz filmiki z naszego obozu znajdziecie w kanałach Youtube i na Facebooku.