Szkoła Walk KIME stała się sponsorem oraz partnerem tegorocznych Ursynaliów, które odbędą się już w najbliższy weekend 2-3.06.2017 r. na terenie Starego Kampusu SGGW. Jest to jeden z największych festiwali studenckich w Europie odbywający się w Warszawie od 1983 r. Z uwagi na rangę wydarzenia jest dla nas spore wyróżnienie, tym bardziej, że wśród pozostałych sponsorów i partnerów znalazły się m.in. takie firmy jak Netia, Żywiec czy BeActive! Jako partner ufundowaliśmy 10 miesięcznych karnetów na dowolnie wybrane zajęcia w Szkole Walk KIME o łącznej wartości prawie 2 tys. złotych. Ponadto karnety ważne będą aż pół roku, dzięki czemu każdy będzie mógł skorzystać ze swoich ulubionych treningów w dogodnym dla siebie terminie.

Zobacz więcen na stronie:

ursynalia.pl/partnerzy

ursynalia.pl/strefa-rozrywki/przeciaganie-liny/