Polish Belarusian Chinese (Traditional) English French German Italian Latvian Norwegian Romanian Russian Spanish Swedish Turkish
 • KARATE

  Wracamy do korzeni wszelkich sztuk walki.

 • SZTUKI WALKI DZIECI

  Równomierny rozwój motoryczny i koordynacyjny.

 • KRAV MAGA

  Samoobrona przez strategiczne myślenie i przewidywanie.

Szkoła Walk KIME stała się sponsorem oraz partnerem tegorocznych Ursynaliów, które odbędą się już w najbliższy weekend 2-3.06.2017 r. na terenie Starego Kampusu SGGW. Jest to jeden z największych festiwali studenckich w Europie odbywający się w Warszawie od 1983 r. Z uwagi na rangę wydarzenia jest dla nas spore wyróżnienie, tym bardziej, że wśród pozostałych sponsorów i partnerów znalazły się m.in. takie firmy jak Netia, Żywiec czy BeActive! Jako partner ufundowaliśmy 10 miesięcznych karnetów na dowolnie wybrane zajęcia w Szkole Walk KIME o łącznej wartości prawie 2 tys. złotych. Ponadto karnety ważne będą aż pół roku, dzięki czemu każdy będzie mógł skorzystać ze swoich ulubionych treningów w dogodnym dla siebie terminie.

 

Zobacz więcen na stronie:

ursynalia.pl/partnerzy

ursynalia.pl/strefa-rozrywki/przeciaganie-liny/

 

 

newsletter

Aktualności

Zapraszamy na zajęcia
 • Sztuki walki KidsCzwartek, 17.15 - 18.00
 • Krav MagaCzwartek, 18.30 - 19.30
 • Karate TeamPiątek, 19.00 - 20.00juniors + seniors
  zajęcia dodatkowe
  poza karnetem podstawowym
 • Rodzinne sobotySobota, 10.30 - 11.30ze sztukami walki
 • Urodziny na sportowo imprezy okolicznościowe seminaria szkolenioweSobota, 16.30 - 21.00możliwość organizacji imprez od 10:00 w sobotę i w niedzielę

strefa użytkownika

Zaloguj

Zaloguj

Login *
Hasło *
Zapamiętaj mnie
Partnerzy