• KARATE

    Wracamy do korzeni wszelkich sztuk walki.

  • SZTUKI WALKI DZIECI

    Równomierny rozwój motoryczny i koordynacyjny.

  • KRAV MAGA

    Samoobrona przez strategiczne myślenie i przewidywanie.

HISZPANIA – COSTA BRAVA – LATO 2020 – OBÓZ WYPOCZYNKOWO - SPORTOWY ZE SZTUKAMI WALKI

 

Miejscowość: COSTA BRAVA

Cena: 2300 zł

Termin: 16 - 26 LIPCA 2020

Rezerwacje miejsc przyjmujemy tylko do końca marca!

Ilość miejsc jest ograniczona.

 

UWAGA!

SZANOWNI KLIENCI, MIEJSCA SZYBKO SIĘ KOŃCZĄ!

DECYDUJE WPŁATA REZERWACYJNA - 500 ZŁ NA KONTO FUNDACJI PROSPORT

 

OFERTA ZAWIERA:

Zakwaterowanie: HOTELE **/*** Don Juan Center, Montanamar

Wyżywienie: 3 x dziennie.

Ubezpieczenie: Signal Iduna S.A. 20000 Euro/os.

Transport – autokar z klimatyzacją, toaletą, video, barkiem.

Uwaga!
Nasz obóz jest połączony z zaprzyjaźnionym klubem z Torunia. Autokar rusza z Torunia, my dosiadamy się na przystanku „węzeł Stryków” na autostradzie A2. Organizacja dojazdu do węzła Stryków jest po naszej stronie. Sposób dotarcia do miejsca spotkania z autokarem omówimy w terminie późniejszym w zależności od ilości chętnych osób.

 

Zakwaterowanie:

Hotel na wybrzeżu Costa Brava - W centrum miejscowości Lloret de Mar. Jest idealnym miejscem na wypoczynek dla młodych ludzi. Na terenie hotelu znajduje się odkryty basen. Do dyspozycji młodzieży są leżaki przy basenie - bezpłatnie, stoły bilardowe, automaty do gier oraz stół do tenisa stołowego. Ponadto na terenie hotelu jest zaplecze do organizowania spotkań integracyjnych w sali wypoczynkowej i telewizyjnej. Dostęp do internetu. Pokoje 3, 4, 5-osobowe z łazienkami. Większość pokoi posiada balkony. Restauracja hotelu jest klimatyzowana, serwuje posiłki w formie bogatego bufetu.

 

Wyżywienie:

Całodzienne (3 posiłki) w formie bufetu w restauracji hotelowej. Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu. Napoje do obiadu i kolacji płatne dodatkowo. W trakcie całodziennych wycieczek - prowiant zamiast obiadu.

 

Cena zawiera:

- przejazd autokarem zachodnim Lux z uchylnymi siedzeniami, klimatyzacją, wideo

- zakwaterowanie w pok. 3, 4, 5-os.

- Wyżywienie: trzy posiłki dziennie w formie bufetu

- pełna opieka pedagogiczna, opieka medyczna, ratownik z Polski + ratownicy na plaży

- bezpłatne korzystanie z plaży i basenu

- bezpłatne dyskoteki w hotelu

- ubezpieczenie od kosztów leczenia 20000 euro i nieszczęśliwych wypadków podczas całego pobytu

- opłaty drogowe, parkingi

- atrakcyjny program rekreacyjno-sportowy z nagrodami

- opłata klimatyczna

- upominek dla każdego uczestnika.

 

CENA NIE ZAWIERA:

- Składki na Narodowy Fundusz Gwarancyjny: 10zł/os.

Uwaga: kaucja w hotelu 10 euro/os. do zwrotu w ostatni dzień.

Klimatyzacja w pokojach dodatkowo płatna dla chętnych.

 

Ważne: W przypadku wyrządzenia jakiejkolwiek szkody uczestnik ponosi odpowiedzialność za zwrot pełnych kosztów naprawy lub wymiany sprzętu. Doba hotelowa zaczyna się o godz. 15:30, a kończy o godz. 10:00. Podczas oczekiwania na zakwaterowanie oraz po wykwaterowaniu w ostatnim dniu pobytu uczestnicy składają bagaże we wskazanym przez opiekunów miejscu.

 

Ramowy program pobytu:

1 dzień: godz. 6.00 wyjazd z Torunia, dołączenie do autokaru na „węźle Stryków”, przejazd do HISZPANII.

2 dzień: przyjazd na miejsce około południa, korzystanie z basenu, poznanie najbliższej okolicy, zakwaterowanie, pierwszy posiłek obiadokolacja.

2-10 dzień:

wypoczynek,

wodne i słoneczne szaleństwa,

treningi, dyskoteki,

gry i konkursy na plaży,

zwiedzenia okolicy,

realizacja wycieczek fakultatywnych,

rozegranie sportowego turnieju obozowego dla chętnych.

10 dzień: Po śniadaniu wykwaterowanie z pokoi, złożenie bagaży w wyznaczonym miejscu. Pożegnanie z miastem i plażą. Pożegnalne wręczenie dyplomów, pamiątkowe zdjęcie, podsumowanie pobytu.

Przejazd powrotny do Polski.

11 dzień: przyjazd do Polski w godzinach popołudniowych. Zakończenie obozu.

Program wycieczek:

- Zwiedzanie kurortu Lloret de Mar - spacer po okolicy, poznanie topografi miejscowości (m.in. gotycki kościół Sant Roma z początku XV wieku z kolorowymi dachówkami, Ratusz, Promenada, Aleja Gwiazd Rajdu Katalonii, cmentarz z nagrobkami w stylu katalońskiej secesji).

- Wycieczka piesza na punkt widokowy - w kierunku południowego odcinka promenady, który kończy się skałą, na której niezmiennie czeka na swego męża marynarza Dona Marinera - znana rzeźba Ernesta Maragalla. Zachwycać się będziemy urokiem skałek wynurzających się z wody oraz ciekawą roślinnością - niezliczoną ilością kaktusów i sukulentów. Wycieczka piesza do średniowiecznego zamku - w rzeczywistości okazały dom prywatny, zbudowany przez rodzinę zamożnych przemysłowców katalońskich już w XX stuleciu.

 

Program nieobowiązkowy - fakultatywny (dodatkowy):

Barcelona - wycieczka popołudniowa - m.in. monumentalny kościół Gaudiego Sagrada Familia, wizyta na stadionie Camp Nou - bilet w cenie! i w zabytkowej Dzielnicy Gotyckiej, czas wolny na Ramblas - głównej promenadzie miasta; na zakończenie pokaz Magicznej Fontanny. Cena 50 EUR.

Port Aventura - największy lunapark Katalonii. Cena ok. 55 EUR.

Water World - miasteczko wodne ze zjeżdżalniami, basenami, jacuzzi. Cena ok. 35 EUR.

Marineland - park wodny z pokazami delfinów, fok, papug. Cena ok.35EUR.

Rejs po wybrzeżu Costa Brava - LLoret - Tossa : super wycieczka, piękne widoki 20 - 40 EUR.

 

Uwaga:

opcjonalnie prowiant w drodze powrotnej (ok. 5-10 EUR)

 

Wpłaty:

Wszystkie wpłaty realizujemy na konto Fundacji:

Fundacja PROSPORT

mBank: 40 1140 2004 0000 3802 7486 4853

500 zł – do końca stycznia (rezerwacja miejsca)

500 zł – do końca marca

Pozostała kwota – do końca maja.

 

Zapraszamy!

newsletter

Aktualności

Zapraszamy na zajęcia

No upcoming events

strefa użytkownika

Zaloguj

Zaloguj

Login *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

 

Partnerzy